• slide_1.jpg
 • slide_2.jpg
 • slide_3.jpg
 • slide_4.jpg
 • slide_5.jpg
 • slide_6.jpg
 • slide_7.jpg

Jakie są Twoje miesięczne rachunki za prąd?

Porozmawiaj z jednym z naszych doradców 666 900 044 w celu uzyskania bliższych informacji lub wypełnij formularz kontaktowy.

 
Z nami będziesz płacił przy instalacji o mocy
 
Uwaga: Symulacja ma jedynie charakter orientacyjny. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym konsultantem (tel. 666 900 044). Wysokość nowego rachunku została obliczona jako średnia z całego roku kalendarzowego. Obliczenia wykonano wg. aktualnej ceny za energię elektryczną wraz z przesyłem dla taryfy G11 operator PGE Obrót S.A. ul. 8 Marca 4, 35-959 Rzeszów, PGE Dystrybucja S.A. ul. 8 Marca 8, 35-065 Rzeszów. Instalacja wolno stojąca skierowana na południe pod kątem nachylenia 35st. Uwzględnia: szacowane straty spowodowane wpływem temperatury i obniżonego promieniowania słonecznego: 7.1% szacowane straty wynikające z kąta reflekcji promieni słonecznych: 2.9%, pozostałe straty (przewody, inwerter, itp.): 13.0%, skumulowane straty systemu PV: 22.4% liniowy spadek wydajności system PV przez 10 lat o 10% przez kolejne 15 lat o 10%. Lokalizacja instalacji: Rzeszów ul. Miłocińska 1a

Dlaczego panele fotowoltaiczne są lepsze od solarów?

Najważniejszą cechą paneli fotowoltaicznych jest wytwarzanie prądu elektrycznego, który może być wykorzystywany do zasilania urządzeń elektrycznych. Wytworzony prąd elektryczny można gromadzić w akumulatorach lub przy pomocy odpowiednich inwerterów wysyłać prąd bezpośrednio do sieci elektrycznej w naszym domu. Panele fotowoltaiczne są bardzo często mylone z kolektorami słonecznymi, zwanymi potoczne „solarami”. Oto kilka najważniejszych różnic przemawiających za korzystaniem z fotowoltaiki jako źródła produkcji energii ze słońca: 

Fotowoltaika

 • Produkują prąd elektryczny który wykorzystamy do zasilania dowolnych urządzeń.
 • Działają zarówno w słoneczne, jak i pochmurne lub deszczowe dni.
 • Działają przez cały rok
 • 100% wykorzystania wyprodukowanej energii.
 • 25 lat gwarancji żywotności paneli.

Kolektory słoneczne

 • Służą jedynie do podgrzewania wody.
 • Wymagają promieniowania słonecznego, które będzie w stanie zagrzać zbiornik z wodą.
 • Do działania musi być odpowiednio wysoka temperatura powietrza.
 • Duże straty niewykorzystanej energii.
 • Konieczność wymiany glikolu co ok. 5 lat.

Praktyczna wiedza ekspertów

Jednym z podstawowych źródeł energii odnawialnej, możliwym do wykorzystania, jest Słońce. W praktyce wszystkie źródła energii odnawialnej opierają się o energię słoneczną. Dzięki Słońcu na naszej planecie  występują takie zjawiska pogodowe jak deszcz (rzeki) - zapory wodne i wiatr - elektrownie wiatrowe. Jednak tylko fotoogniwa zamieniają bezpośrednio energię słoneczną w elektryczną. Fotoogniwa są często mylone z kolektorami słonecznymi służącymi wyłącznie do podgrzania wody. Dlatego dla odróżnienia często podaje się inne nazwy: ogniwa słoneczne, baterie fotoelektryczne, panele słoneczne (fotowoltaiczne)...

Elektrownie wiatrowe w dobie coraz wyższych rachunków za energię elektryczną stanowią alternatywne źródło finansowania kosztów związanych z codziennym funkcjonowaniem gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej oraz zastosowań komercyjnych (zakłady pracy, magazyny, sklepy itp.).

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Małe Elektrownie Wiatrowe

 • Przydomowe Elektrownie Wiatrowe
 • Pionowe Elektrownie Wiatrowe
 • Zaawansowane Elektrownie Wiatrowe

Aktualności

 • Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych do 5000zł 2020 Sty 13

  Ruszył kolejny nabór wniosków na dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych z programu "Mój Prąd". Od dnia 13.01.2020r. ruszył kolejny nabór wniosków. Zapraszamy do kontaktu naszymi z przedstawicielami. Kontakt: +48 608 108 344, +48 666 900 044.    

  Czytaj więcej...

 • 24.Targi Budownictwa w Rzeszowie 2019 Mar 11

    W weekend 22-24.03 w Rzeszowie odbędą się 24. Targi Budownictwa, na których nie może zabraknąć naszej firmy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych produktach zapraszamy na stoisko nr 162 - poziom B. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Widzimy się w Hali Podpromie.

  Czytaj więcej...

 • Wynalazek pozwoli produkować energię elektryczną za 6 centów/kWh 2018 Lip 26

    Oprócz tradycyjnych ogniw fotowoltaicznych i CSP, na rynku pojawia się wiele prototypowych technologii, które pozwalają pozyskać energię z promieniowania słonecznego. Większość z nich ma tę wadę, że ich wykorzystanie jest znacznie droższe niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań, przez co ich twórcy nie są w stanie przejść do fazy produkcji przemysłowej. Tym bardziej warto wspomnieć o projekcie firmy United Sun Systems – baterii na ciepło. Przypominający satelitę wynalazek składa się z dwóch...

  Czytaj więcej...

Panele fotowoltaiczne – Krosno

Zależy Ci na środowisku i szukasz rozwiązań ekologicznych dla swojego domu? Chcesz zmniejszyć wydatki na energię? Cenisz sobie profesjonalizm i atrakcyjne ceny? W takim razie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Proponujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne, a także szeroki zakres usług z nimi związanych. Działamy głównie na terenie miasta Krosno i okolic.

Fotowoltaika w Krośnie

Fotowoltaika obecnie rozwija się w zawrotnym tempie, czemu nie można się dziwić. Jest to bowiem sposób na zaoszczędzenie masy środków! Oczywiście, pozyskiwanie energii taką metodą wiąże się z koniecznością inwestycji, jednak poniesione koszty szybko się zwracają! To nie wszystko, ponieważ korzystanie z tego rozwiązania jest przyjazne dla środowiska. Panele słoneczne (fotowoltaiczne) często są mylone z kolektorami słonecznymi, jednak są to różne technologie – wspomniane kolektory wyłącznie podgrzewają wodę, a więc nie generują energii elektrycznej. Zaletą owych paneli jest wytwarzanie energii każdego dnia. Oczywiście, będzie jej mniej przy większym zachmurzeniu, jednak pewna jej ilość zostanie wytworzona.

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie fotowoltaiki w Krośnie. Zespół składa się z wykwalifikowanych inżynierów, którzy wykonają dla Ciebie projekt idealnie dopasowany do potrzeb Twojego domu. Specjaliści korzystają również z wysokiej jakości oprogramowania, które pozwoli przygotować dla Ciebie kilka wariantów planowanej inwestycji. Możemy wzbogacić projekt również o takie rozwiązania jak ogrzewanie ścienne. Z tego powodu zapraszamy do kontaktu jeszcze na etapie projektowania samego obiektu.

 

 

 

 

Rozwiń opis

Najwyższej jakości ogniwa fotowoltaiczne

Nasza firma korzysta wyłącznie z najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych, pochodzących od firm, które plasują się w TOP10 najlepszych przedsiębiorstw, wyspecjalizowanych w zakresie fotowoltaiki. Panele są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale również mechaniczne. Występują w kilku rodzajach i różnią się efektywnością, ale przy tym ceną i innymi właściwościami, co pozwala dobrze dopasować projekt do Twoich potrzeb. Do tego posiadają tak zwaną tolerancję dodatnią, co oznacza, iż nie będą mieć mocy niższej, niż nominalna. Ogniwa mają 12 lat gwarancji na wady produktowe oraz 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy.

Działamy głównie na terenie Krosna, jednak często podejmujemy się również zleceń na terenie całego województwa podkarpackiego! Pracują dla nas wyspecjalizowani fachowcy, którzy potrafią w szybkim tempie, ale też w sposób bezpieczny zamontować cały system. Działamy nie tylko na rzecz domów prywatnych, ale też firm i fabryk oraz innych instytucji.

Jesteśmy dumni z tego, że 100% naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub zainteresowania ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy darmową wycenę, która pomoże w podjęciu decyzji. Zapewniamy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie! Już dzisiaj postaw na mniejsze rachunki za prąd!

 

 

 

 

Dlaczego domowa energia?

 • Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów fotowoltaicznych i elektrowni wiatrowych od projektowania po serwis.
 • Współpraca z firmami, które na rynku odnawialnych źródeł energii działają od kilkunastu lat.
 • 100% zadowolenie klienta
 • Kompleksowa obsługa inwestycji – zajmujemy się pełną dokumentacją, wykonaniem i serwisowaniem urządzeń. Klient dostaje gotową w pełni sprawną instalację.
 • Obszar działania obejmuje całą Polskę.

Klienci o nas:

Polecam firmę! Profesjonalny projekt, super serwis i kontakt!

Artur

Zakupiłem mała hybrydę do przyczepy kempingowej i działa świetnie! :)

Tadeusz

Profesjonaliści w najlepszym wydaniu! Wystarczyło, że poprzednią instalacje solarną ustawili mi na południe i teraz wszystko działa! Polecam!

Bartek